“3-й Міжнародний конгрес CEO (Комунікація, Економіка, Організація) та Соціальні Науки (CEOSSC)” відбудеться 24-25 грудня, 2021 у партнерстві Ташкентського державного економічного університету, Університету імені Альфреда Нобеля, Національного університету Грузії, Міжнародного університету Візіон, Університету Абанта Іззета Байсала, Міжнародного університету Горажде, Університету Нішанташі, Університету Призрена, Університету Західного Кіпру, Університету Баликесіра, Insec, NCM Паблішінг та CEO Текмер.

Мови конгресу: англійська та турецька. Науковці більш ніж з 30 країн беруть участь в Конгресі.

Конгрес відбудеться в Ташкентському державному економічному університеті, Узбекистан. Також можна взяти участь в онлайн сесіях.

Строк подачі матеріалів: 20 грудня, 2021

Щоб надіслати доповідь на конгрес необхідно пройти реєстрацію та увійти в особистий кабінет.

Деталі щодо участі в Конгресі за посиланням: http://www.ceocongress.org/en