Запрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу “Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості” ??.

➡️ Метою семінару-тренінгу є формування системи знань та навичок, необхідних для проходження міжнародної акредитації відповідно до Стандартів і рекомендацій щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG).

? Цільова група семінару-тренінгу: гаранти освітніх програм, співробітники ЗВО, які залучені до розробки та реалізації ОП, здобувачі та викладачі – учасники розробки і перегляду освітньої програми.

♐ Результати:

- усвідомлення міжнародної акредитації як конкурентної переваги для ЗВО;

- розробка інструментів системи внутрішнього забезпечення якості ЗВО;

- розробка елементів звіту з самооцінювання;

- обмін кращими практиками, усвідомлення сильних сторін освітніх програм та ЗВО в цілому;

- документ про підвищення кваліфікації відповідно до вимог чинного законодавства на 3 кредити ECTS.

Семінар-тренінг може проводитися у різних форматах, за запитом замовника.

❗Програма семінару-тренінгу базується на багаторічному досвіді співпраці Університету імені Альфреда Нобеля з міжнародними акредитаційними агентствами, проходження міжнародної акредитації (ECBE ??ZEvA ??), ААCSB ??FIBAА ??) та викладання на освітній програмі, валідованій Університетом Уельсу Трініті Сент Девід ??.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ

Формат загального заходу відповідно до тематичного плану:

1. Процедура проходження міжнародної акредитації за Європейськими підходами: концепція, основні етапи, документація

2. Формулювання результатів навчання за освітньою програмою та освітніми компонентами (ESG 1.2)

3.  Розробка та перегляд освітньої програми і навчального плану у відповідності до ESG 1.2, 1.4

4. Підбір та розвиток викладацького складу, який реалізує освітню програму (ESG 1.5)

5. Інфраструктура, ресурси та підтримка здобувачів (ESG 1.6)

6. Навчання та викладання: форми, методи, критерії оцінювання (ESG 1.3)

7. Внутрішня система забезпечення якості : шляхи розбудови та розвитку (ESG 1.1, 1.4, 1.7, 1.9)

8. Розуміння і забезпечення прозорості та публічності інформації (ESG 1.4, 1.8).

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

Обсяг: 3 кредити

Тривалість навчання: 24 контактні години (2 тижні)

На останній зустрічі учасники презентують власні напрацювання з підготовки ЗВО до міжнародної акредитації як випускну роботу курсу.

Форма проведення зустрічей: онлайн

По завершенню учасники отримують документ про підвищення кваліфікації відповідно до вимог чинного законодавства.

СПІКЕРИ

Ганна Митрофанова

Голова Комітету з якості академічних стандартів, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, доктор економічних наук, доцент

Ірина Шкура

Член Комітету з якості академічних стандартів, проректор із забезпечення якості вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент

Олена Красовська

Проректор з розвитку, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародного маркетингу, директор Міжнародної Школи Бізнесу IBS

Ірина Тараненко

Член Комітету з якості академічних стандартів, радник ректора з міжнародної освіти, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародного маркетингу

Аліса Магдіч

Директор програми BA (Hons) International Management, валідованої Університетом Уельсу Трініті Сент Девід, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри глобальної економіки

Ольга Євтушенко

Член Комітету з якості академічних стандартів, кандидат економічних наук, доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики

Група: до 30 осіб

Вартість навчання: 3000 грн за одного учасника

Реєстрація до 4 березня 2022 р.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Також можливий формат корпоративного тренінгу, розроблений під потреби Вашого ЗВО з метою підготовки до виходу на міжнародну акредитацію

Координатор курсу:

В.о. начальника Центру консалтингу, к.е.н.

Куцеволова Маріанна

(095) 423-55-67 (Viber, WhatsApp, Telegram)

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ: