Тренінг «Важливі психологічні підходи в роботі з дітьми та підлітками»

Автор та ведуча тренінгу – Дон Оксана Миколаївна – практичний психолог, арт-психолог, консультант з методу «Символдрама», автор та ведуча навчальних програм, експерт з області батьківсько-дитячих відносин, член УСП.

Дитинство – це найважливіший період фізіологічного та психоемоційного розвитку людини. Саме в дитинстві закладаються самі важливі якості, які впливають на майбутній розвиток особистості. Особистість формується в процесі активної взаємодії з навколишнім світом, опановуючи соціальний досвід, суспільні цінності. І саме на цій основі складається ставлення до оточуючих та і до самого себе.

Якщо ви бажаєте удосконалювати знання з розвитку дитячої психології, та розвитку особистості, то запрошуємо на тренінг «Психологічні підходи в роботі з дітьми та підлітками».

Участь можуть взяти: педагоги, вихователі, психологів, студенти факультету – психологія, педагогіка, батьки.

Мета тренінгу – розкрити основні поняття про розвиток, спілкування та корекційну роботу з дітьми та підлітками.

На тренінгу Ви зможете:

1. Познайомитись з віковими особливостями розвитку дітей та підлітків.
2. Дізнатись, як батьківсько-дитячі стосунки впливають в майбутньому на розвиток особистості дитини, особливості виховання.
3. Випробувати на собі основні етапи діагностики в роботі з дітьми та підлітками.
4. За допомогою арт-технік довідаєтеся про роботу з дітьми та підлітками (відпрацювання практичних навичок).

Реєстрація участі за телефонами:

(0562) 31-24-63

(067) 191-39-88

(056) 720-71-41, (0562) 31-24-63, (067) 191-39-88

Наша адреса: м. Дніпро, Січеславська Набережна, 18, Університет імені Альфреда Нобеля, Центр консалтингу, I корпус, 2 поверх, каб. 206, 216.