Запрошуємо на старт Case Club ? вперше у Дніпрі!

Вже зовсім скоро стартує спільний проєкт Університет імені Альфреда Нобеля з EBA Dnipro - Dnipro Office of European Business Association. В рамках проєкту буде застосована технологія case study, що включає поглиблену та детальну експертизу конкретної ситуації в бізнесі.

Таким чином, представники бізнесу зможуть отримати свіжий погляд зі сторони у розв'язанні проблемних питань у власному бізнесі, а студенти навчаться аналізувати та структурувати кейс, шукати та критично оцінювати інформацію, робити висновки та презентувати готові рішення для бізнесу.

Перш ніж долучити найвмотивованіших студентів до вирішення реальних бізнес-кейсів, сертифіковані тренери наразі проводять навчання студентів. В рамках цього навчання відбулася вже друга зустріч 18 жовтня на тему: З чого почати розв’язувати кейс? Який алгоритм вирішення бізнес кейсів?

Нагадуємо, що всі охочі можуть долучитися до навчання до 28 жовтня, адже після цього вже будуть сформовані команди, які завершать навчання та візьмуть участь в кейс чемпіонаті із залученням бізнесу у складі команд.

Читають також:

Третя зустріч Nobel Case Club