Діяльність Студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля за I півріччя 2021-2022 н.р.

За стратегію та роботу Студентського Парламенту відповідає його Голова - Ілона Кравцова, яку було обрано шляхом таємного голосування на виборах у листопаді 2021 року. Ілона має більш ніж 3 роки досвіду організації навчальних та розважальних подій, була співзасновницею стартап-спільноти NobelUP!, що діє на базі Університету Імені Альфреда Нобеля.

Основною ціллю в роботі Студентського парламенту університету імені Альфреда Нобеля є розвиток органів студентського самоврядування, з метою створення та покращення сприятливих умов для самореалізації, самоствердження та саморозвитку кожного студента Університету імені Альфреда Нобеля.

На базі університету було створено 10 комітетів: “Спорт”, “Креатив”, “Наука”, “ЗМІ”, “Юридичний”, “Благодійність”, “Фандрайзинг”, “Організація”, “Міжнародні відносини” та «комітет дозвілля»!

Щомісячно, члени СПУ беруть участь в організації численних заходів, що проходять не тільки в межах нашого університету, але й поза його межами.

Члени комітетів ЗМІ та Креативу організували крутий новорічний захід, в якому до університету завітало багато гостей, частина з них – іноземці, та було проведено таємний обмін подарунками, в результаті якого, всі отримали яскраві емоції та незабутній настрій!

Однією з основних задач активістів СПУ – це підтримка та розвиток клубів, створених за ініціативи науково-розважального сектору – Speaking Club, Клуб Театру, а також, власний танцювальний колектив – Nobel Dance Club!

Спортивні заходи, які є невіддільною частиною івент-плану Університету, влаштовуються за активної підтримки спортивного та організаційного комітетів, що своєю чергою створює комфортні умови та можливості для кожного студента знайти вид зайнятості до власних потреб: закупка спортивного обладнання, відкриття нових секцій (жіноча волейбольна команда, чоловіча команда з футболу), організація чемпіонатів з іншими навчальними закладами.

Не менш важливою частиною життя університету імені Альфреда Нобеля – є благодійність. Ми об’єднали зусилля всіх охочих для допомоги тим, хто цього дуже потребує. Благодійний комітет допомагає дітям з дитячих будинків, притулкам для тварин та лікарням в місті Дніпро.

Благодійний сектор СПУ наразі має за плечима неабиякий досвід проведення акцій, що сприяють вихованню у молоді співчуття та любові до оточуючих.

Про університетські нововведення, новини стосовно освітнього процесу та багато іншого, студенти дізнаються завдяки комітету ЗМІ, який активно інформує студентів, використовуючи соціальні мережі та сайти наших партнерів. Комітет ЗМІ невпинно працює над створенням контенту на таких платформах, як Instagram та Telegram, для взаємодії керівництва Університету ім. Альфреда Нобеля, голів студентського парламенту та спільноти студентів. До речі, в СПУ з’явився свій власний сайт, де кожен студент може знайти свіжі новини про події, які трапилися в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Студентський парламент Університету імені Альфреда Нобеля активно працював протягом цього проміжку часу, разом із тим, є ще багато резервів.

А що ж до кіберспорту? Та прямо в університеті? Саме так! Нещодавно, на базі університету імені Альфреда Нобеля було започатковано кіберспортивний клуб для всіх охочих показати свої скіли та професіональний рівень, або просто відпочити з друзями за кількома матчами будь-якої гри!

Оскільки СПУ є представницьким органом усього студентства нашої альма-матер, його члени роблять усе, аби знати та орієнтуватися на потреби та бажання студентів. З метою зближення, члени комітетів організації та дозвілля провели неформальний захід для всіх охочих – це "WASSUP PARTY", іншими словами, Новорічна вечірка, де СПУ разом зі студентами університету мали змогу відпочити та познайомитись краще!

В майбутньому планується спільний перегляд кінострічок, гра в різноманітні ігри, круті івенти та багато іншого.

До Університетського життя долучають також іноземних студентів. Для розширення міжкультурної освіченості було проведено "Масляну для іноземних студентів". Проводяться зустрічі, спрямовані на активізацію спілкування іноземних та українських студентів. Найбільш талановиті іноземці виступають зі своїми номерами на масштабних заходах Університету.

В минулому навчальному році студентський парламент показав, що наші студенти одні з найкращих в Дніпровській області та місті Дніпро. Студентським парламентом проведено дуже якісну роботу, щодо покращення іміджу нашого Університету серед абітурієнтів та мешканців міста.

Студентський парламент Університету імені Альфреда Нобеля активно працював протягом певного часу, разом із тим, ми маємо дуже багато крутих ідей та подій, які вас здивують та зацікавлять?

СТАВАЙ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА МОЛОДОЇ СІМ`Ї СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ!

ПРИЄДНУЙСЯ