Досвід 4 курсу передано 1 курсу

З року в рік при закінченні вивчення дисципліни «Вступ до фаху», а цього року «Нобелівські студії: цифрові фінанси», студенти 1 курсу демонструють отримані навички щодо вивчення перших цифрових технологій їх спеціальності студентам різних курсів.

Цей рік не був виключенням. На засіданні студентського наукового клубу “Financial & Accounting Life”, що відбулося 8 грудня 2021 року на тему: “Візуалізація інформації у фінансах і страхуванні”, студенти 4 курсу ділилися отриманим досвідом, а першокурсники - отриманими навичками.

Як завжди, дуже цікаві теми та їх структуроване висвітлення вражало учасників засідання.

Цікавими виявилися такі доповіді:

1. Тарновік Ангелина Crowdfinding
  2. Грищенкова Ангеліна Онлайн послуги із застосуванням BankID
  3. Островська Гаятрі Страхування домашніх тварин
  4. Лазукіна Руслана PayPass - оплата покупок в один дотик
  5. Калюжна Софія NFC системи
  6. Рощин Олександр Сучасні засоби запобігання шахрайству у страхуванні
  7. Сайфулліна Анастасія Страховий ринок в Японії

Наприкінці засідання студенти 4 курсу поділилися з першокурсниками досвідом отримання гарних оцінок, лайфхаками, як вчасно здавати індивідуальні завдання, встигати все і вчитися на відмінно.