III Міжнародна конференція «Структурні трансформації економіки України: макро, мезо і мікрорівні» на кафедрі економіки та моделювання бізнес-процесів

Величезним досягненням конференції стало гармонійне поєднання складу спікерів — як студентів молодших курсів так і магістрів-практиків, які представляли великий і середній бізнес нашого міста. Особливо слід зазначити представників кафедри економіки та моделювання бізнес-процесів: Науменко Володимир -3 курс, Шегута Катерина і Лесів Інна — магістри 1 курсу.

Крім того, висловлюємо подяку кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, які взяли активну участь у конференції в особі заступника зав. кафедри Кузьменко Оксани Василівни та двох доповідачів: Корнет Катерини та Локтя Вадима.

Теми доповідей були вкрай актуальними для сучасної економіки: управління персоналом; стратегії розвитку підприємств; шляхи підвищення рентабельності; європейські моделі менеджменту та їх адаптація на підприємствах України. Кожний виступ викликав жвавий інтерес і супроводжувався активною дискусією! При цьому, все проходило в абсолютно дружній і невимушеній атмосфері.

Сміливо можна стверджувати, що конференція вдалася!

Щиро дякуємо всім учасникам!

Розповісти