Інтернет-конференція економістів-міжнародників

Минулого тижня відбулася чергова XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки», організаторами якої стала кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників.

І хоча в силу відомих причин організатори змушені були обмежитися Інтернет-форматом проведення конференції, вона як завжди викликала високий інтерес серед молодих дослідників. Свої доповіді на конференцію надіслали більше ніж 80 науковців та студентів з України, Казахстану, Узбекистану, Польщі. Тематика досліджень надзвичайно широка: від проблем економічної історії до найсучасніших питань впливу епідемії коронавірусу на економіку світу. Учасники висловлювали досить сміливі, але разом з тим обґрунтовані судження щодо перспектив розвитку України та інших країн світу в умовах динамічних змін сучасного міжнародного середовища.

Усі матеріали, надіслані учасниками конференції, увійшли до збірки тез виступів, яка доступна ТУТ.

Розпочата учасниками конференції дискусія не завершена. Вона буде продовжена на наступній, XXIX Конференції, яка уже запланована на грудень 2020 р. Чекаємо на нових учасників та нові ідеї!