Лінгвопрофесійні стажування у Франції наших студентів

Цього року студенти центром франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля були організовані лінгвопрофесійні стажування у Франції наших студентів, Артема Єрохіна (3 курс, ГРС) та Карини Наугольної (3 курс, Філологія).

Вони пройшли в межах договору про співпрацю між Університетом імені Альфреда Нобеля та Федерацією "Обміни Франція-Україна". Наші стажисти отримали чудові відгуки від своїх французьких тьюторів, гідно представили наш Університет та, безумовно, отримали безліч нових вражень та значно підвищили свій рівень володіння мовою.

Як ми з ними й обіцяли, пропонуємо до вашої уваги їх невеличкі статті про свої стажування, презентацію Артема та звіт Карини!

Вітаємо їх з успішним проходженням стажів, дякуємо за представлений матеріал та бажаємо вам приємного знайомства з їх досвідом стажування!