Майстер-клас «Маленькі секрети великого успіху готельно-ресторанної справи у Франції»

Шановні колеги, студенти та гості Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Вчора відбувся перший Майстер-клас із циклу «Маленькі секрети великого успіху готельно-ресторанної справи у Франції» від випускника Одеської Академії харчової промисловості та однієї з найкращих Міжнародних Шкіл готельно-ресторанної справи м. Тонон-Ле-Бен (Франція), Максима Зоріна. Діючий кухар люксового ресторану «Дюкас на Сені», що розташований на круїзному лайнері у Парижі безпосередньо біля Ейфелевої вежі, поділився з нами маленькими секретами великого успіху команди одного з найвідоміших французьких рестораторів, пана Алена Дюкаса.

Історія становлення потужного ресторанного бізнесу, джерела натхнення великого майстра, прагнення до нової концепції «натюраліте», свій власний підхід до дизайну кожного свого ресторану та безумовна увага до деталей, а також постійна праця і відкриття нових горизонтів для себе і своїх улюблених клієнтів. Все це є частиною секрету блискучого успіху людини, яка відома в усьому світі та має мережу своїх ресторанів в різних країнах.

Як стати частиною такої професійної команди? Яку освіту треба здобути, в якому ритмі працювати і як жити? Та в загалі, як здійснити майже неймовірні мрії? Саме на ці та інші запитання відповів нам наживо із Парижа наш чудовий гість, справжній професіонал та дуже відкрита людина, Максим Зорін, якому ми щиро вдячні за те, що у своєму щільному графіку він знайшов час, щоби поділитися з нами своїм досвідом та своїми набуттями! Ми додаємо презентацію та посилання на відео, які було використано під час нашого майстер-класу та чекаємо на нових зустрічей з Максимом!

Цей захід було організовано Центром Франкомовних програм та Кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки сумісно із нашими французькими партнерами: Федерацією «Обміни Франція-Україна» та Асоціацією «Французька мова: Франція-Україна».

Дякуємо всім нашим українським та французьким партнерами за приємну співпрацю, а нашим учасникам – за увагу та участь у програмі Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Бажаємо вам всього найкращого та чекаємо вас на наших наступних заходах!