Міжнародний день боротьби з корупцією

Університет імені Альфреда Нобеля та уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції вітають із Міжнародним днем боротьби з корупцією – 9 грудня.

Ця тематична пам’ятна дата встановлена як Міжнародний день ООН резолюцією A/58/4 Генеральної Асамблеї ООН від 31 жовтня 2003 року, якою також затверджено Конвенцію ООН проти корупції.

Вказана Конвенція підкреслює необхідність всеосяжного і комплексного підходу до боротьби з корупцією та участі в ній громадянського суспільства та його інституцій, інших непублічних (приватних) утворень на всіх рівнях організації суспільного життя.

Університет імені Альфреда Нобеля з моменту свого заснування забезпечував освітнє середовище, вільне від корупційних проявів.

Восени 2019 року розпочалося спеціальне інституційне оформлення антикорупційної політики та діяльності Університету. Прийнято Антикорупційну програму Університету та затверджено на її виконання низку локальних актів, запроваджено посаду уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції.

Наразі антикорупційна діяльність в університеті, зокрема, здійснюється в таких інституціалізованих формах як: впровадження антикорупційних стандартів, принципів та застережень в локальні нормативні та договірні акти; інформування та навчання з питань запобігання і протидії корупції; антикорупційна перевірка працівників та ділових партнерів Університету; нагляд і контроль тощо. Розроблені механізми реагування на повідомлення про виявлення ознак корупційних проявів, включаючи внутрішні розслідування та врегулювання конфліктів інтересів.

Інформація про антикорупційну діяльність Університету постійно доступна за адресою,

З повагою,

уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Кононенко Анастасія Олександрівна