Онлайн тренінг «Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з Жан-Клодом Вінно (м. Гренобль, Франція)

16 листопада відбувся онлайн тренінг «Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з Жан-Клодом Вінно (м. Гренобль, Франція). Досвідчений лектор і фахівець з менеджменту та кількісного маркетингу, який має великий досвід у сфері управління персоналом, а за сумісництвом актор та режисер, наш запрошений лектор готовий поділився своїм поглядом на основні секрети успішного проходження співбесіди з першого працевлаштування.

Цей тренінг викликав живий інтерес з боку слухачів, оскільки лектор надав немало цінних порад та розглянув це питання як з боку молодого дипломованого спеціаліста, який тільки відкриває для себе професійний світ, так і з боку роботодавця. На що варто звернути увагу кандидатові? Що таке слабкі сигнали, які можуть сказати навіть більше, ніж ретельно підготовлені фрази? На що особливо звертає увагу роботодавець і від чого залежить його остаточне рішення? Як кандидату краще поводитись на співбесіді? Чи варто ставити питання? А яка поведінка і які питання можуть бути зовсім недоречними?

Всі ці та інші аспекти одного з найважливіших етапів професійного життя були висвітлені нашим лекторам, який отримав наприкінці тренінгу багато слів щирої подяки за свої поради. Висновків можна зробити чимало. Один з них завершує тренінг нашого французького фахівця: «Стань тим, хто ти є насправді та займайся тим, що тільки ти можеш робити краще за всіх» (в цитаті Ф. Ніцше).

Це вже третя зустріч, яка цього разу організована сумісно з Кафедрою інноваційного менеджменту і фінансової аналітики. Тренінг супроводжувався перекладом і до нього вперше долучилися також студенти з Білорусі. Наші щомісячні зустрічі відбуваються в форматі "Французького клубу", що створений за ініціативою Центра Франкомовних Програм Університету імені Альфреда Нобеля. Вони відбуваються в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Федерацією обмінів «Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашому французькому лекторові, Жан-Клоду Вінно, всім учасникам тренінгу, а також нашим українським та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.

Чекаємо вас на нашій наступній зустрічі "Французького клубу", яка відбудеться вже 3 грудня та бажаємо здоров'я вам і вашим близьким.