Презентація франкомовних проєктів Університету

3 вересня 2020 року відбулася перша зустріч зі студентами Університету Альфреда Нобеля, які зацікавлені у перспективах участі у франкомовних проєктах нашого навчального закладу.

Центр франкомовних програм дякує усім студентами, які долучилися до цієї події, та усім колегами, які здійснили інформаційну підтримку цього івента.

Наш Центр відкрито для всіх студентів, викладачів та співробітників Університету. Якщо ви та ваші друзі бажаєте бути в курсі всіх новин і подій від нашого Центру, відвідуйте нашу сторінку на офіційному сайті Університету Альфреда Нобеля, приєднуйтесь до нашої сторінки на Фейсбуці або у Телеграмі +38 (067) 391 45 14. Якщо ви маєте запитання або бажаєте отримати додаткову інформацію, ми також чекаємо на вас кожен день в ауд. А 107.

Дякуємо за те, що ви з нами, та бажаємо яскравого навчального року!