Розпочав роботу у новому навчальному році Nobel Case Club

7 жовтня в стінах Університету імені Альфреда Нобеля розпочав роботу у новому навчальному році Nobel Case Club. Це спільнота здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, які захоплюються вирішенням кейсів, справжніх реальних бізнес ситуацій. Координують роботу клубу Ірина Шкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти, та Поліна Грицкевич, викладач Університету імені Альфреда Нобеля.

На першій зустріч нового сезону нові учасники познайомилися з випускниками, які минулого року успішно брали участь у вирішенні кейсів та змаганнях та розвивали нові навички.

Нові учасники з захопленням слухали презентацію Nobel Case Club, дізналися, що таке кейси, навіщо їх вирішувати та перейняли досвід випускників.

Тому цього року чекаємо нових перемог від учасників Nobel Case Club.