Шановні колеги, студенти та гості Центру Франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля!

В межах Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля Центр франкомовних програм спільно зі своїми українськими та французькими партнерами, Федерацією обмінів «Франція-Україна», Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна» та Кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки, продовжує організовувати міжнародні вебінари, лекції та цікаві зустрічі в межах Франкомовного розмовного клубу та на заняттях французької за участю нашого запрошеного викладача французької мови, пані Полін Демма.

19 квітня відбувся вебінар "Туристична привабливість та гастрономічна неповторність Китаю" від Жерара Бедюно (м. Париж, Франція), а 21 квітня було організовано міжнародний Майстер-клас "Особливості легендарної французької кухні" від кухаря п'ятизіркового паризького ресторану Максима Зоріна (м. Париж, Франція), в яких взяли участь понад 200 слухачів.

Завдяки нашим неймовірним спікерам учасникам вдалося як здійснити подорож до найцікавіших китайських міст, познайомитися з найбільш відомими й найцікавішими пам'ятками архітектури, зануритися в китайську філософію й історію та відчути смак неповторної китайської кухні, так і потрапити до топового паризького ресторану і познайомитися з меню, секретами приготування та сервірування розкішної вечері незвичайного ресторану, розташованого на кораблі прямо навпроти Ейфелевої вежі.

Всі матеріали вебінарів розміщено на Телеграм каналі Центру франкомовних програм.

Ми щиро дякуємо всім колегам, які підтримують ці заходи, а також всім численним учасникам за їх увагу та зацікавленість! Ми вже готуємо нові захопливі зустрічі та бажаємо вам всього найкращого!