Щиро вітаємо з успішним проходженням Міжнародного стажування!

Щиро вітаємо з успішним проходженням Міжнародного стажування Лебідь Ольгу Валеріївну, доктора педагогічних наук, професора кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Університету імені Альфреда Нобеля!
Міжнародне стажування «Pedagogical and psychological education as a component of the education system in Ukraine and the EU countries» («Педагогічна та психологічна освіта як складова частина системи освіти України та країн ЄС»») відбувалось на базі Куявського університету у Влоцлавеку (Республіка Польща) у форматі онлайну та активної розмови з представниками університету (03.09.2020.- 11.09.2020.).

У межах стажування було проведено три онлайн-лекції у ZOOM англійською мовою. Темами цих лекцій були: «Social media and their role in didactics under COVID-19», «Aspects of academic writing in Poland», «The role of life-long learning in innovative economics». У стажуванні взяли участь науково-педагогічні співробітники вищих навчальних закладів, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають педагогічну і психологічну освіту.

Вітаємо Ольгу Валеріївну та бажаємо наснаги й подальших професійних успіхів та зростання!