Третя зустріч Nobel Case Club

28 жовтня 2021 р. відбулась третя зустріч Nobel Case Club. Доцент Жанна Піскова провела воркшоп на тему: Що і як аналізувати під час розв’язку кейсів? Логіка та підходи до аналізу, особливості пошуку інформації, виявлення інсайтів та формування висновків?

В ході зустрічі студенти дізналися, як ефективно проводити аналіз, засвоїли основні підходи до нього, навчилися правильно збирати й опрацьовувати інформацію, формувати інсайти, висновки та рекомендації. Також на практичній сесії розглянули декілька бізнес кейсів і спробували разом знайти рішення. В результаті воркшопу студенти отримали навички у застосуванні РEST – аналізу, SWOT – аналізу, 5 сил Портера, Матриці BCG, Матриці McKinsey, 4Р, образного мислення тощо. Навчилися робити висновки та рекомендації на основі інсайтів.

Навчання триває! Наступна зустріч 4 листопада 2021 р. Чекаємо на вас!