В Університеті імені Альфреда Нобеля триває унікальний проєкт для усіх зацікавлених "Мистецтво як фітнес для мозку"

18 листопада 2021 р. відбулась друга зустріч з Юлією Тарасенко, де було розглянуто тему: «Де ми, а де Античність?»

Мова йшла про Античні часи. Здавалося б, нас розділяють щонайменше 25 століть! Тож, що спільного може бути, між сучасністю та Античністю?

В цій подорожі, під час лекції, учасники побачили, як викристалізувались цивілізація, і як ми несемо її у своїй культурі та свідомості.

Для нас мистецтво Античності – це не лише ідеал гармонії, це й можливість знайти гарне рішення, ідею та позитивний заряд.

Лекцією було охоплено такі питання:

- звідки бере свій початок поняття про гармонію і в чому вона полягає;

- чим «просочені» античні статуї;

- що мав на увазі Аристотель, коли говорив: «Платон мені друг, але істина дорожча»;

- що стоїть за Античними колонами в архітектурі;

- та багато інших.