Вебінар “Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень”

9 вересня 2021 року пройшов вебінар “Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень”, в якому взяли участь проректор із забезпечення якості освіти Університету імені Альфреда Нобеля Шкура І.С. та начальник департаменту дидактики Онищенко М.Ю.

Спікером заходу був пан Віктор Корбутяк, доцент, кандидат технічних наук, начальника відділу якості освіти НУВГП (м. Рівне), експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

Головне питання, яке обговорювалось – як перетворити опитування на дієвий інструмент забезпечення якості освіти? Опитування стейкхолдерів у ЗВО є важливим інструментом забезпечення якості освіти. Дані, зібрані під час опитувань, дозволяють побачити сильні та слабкі сторони у діяльності ЗВО, зрозуміти причини тих чи інших проблем та сформувати найдоцільніший для конкретного ЗВО шлях розвитку. Усе це можливе лише за умови якісно складеного опитування. Під час вебінару, на прикладі системи опитування у Національному університеті водного господарства та природокористування, були розглянуті такі теми:

– інституційна система анкетування;

– залучення здобувачів, НПП та психологів до створення та удосконалення анкет;

– види та способи опитування;

– використання результатів анкетування та прийняття рішень;

– напрями розвитку та вдосконалення системи анкетування.