Вітаємо нашого нового французького партнера!

21 вересня 2020 року відбулося підписання міжнародного договору про співпрацю між Університетом імені Альфреда Нобеля та Університетом м. Ле Ман (Франція).

Символічно, що цей договір став кращим подарунком до 27 річниці з Дня народження нашого Університету та є результатом сумісної праці Президентів двох Університетів, Бориса Івановича Холода та Рашида Єль Гержума.

Наш новий французький партнер – це сучасний, динамічний вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається, і який вирізняється високою якістю підготовки своїх студентів, визнаним професійним рівнем своїх фахівців, впровадженням найсучасніших підходів до навчання, а також відкритістю до міжнародного співробітництва та студентської та викладацької мобільності.

Університет м. Ле Ман має багато освітніх програм, які перекликаються з програмами, що надаються в Університеті імені Альфреда Нобеля. Саме тому обидві сторони висловили своє бажання і намір розвивати міжуніверситетські зв’язки та підкреслили свою готовність до плідної співпраці задля надання усім студентам, викладачам та кафедрам своїх Університетів нових можливостей у сфері навчання, науки та розвитку спільних проєктів.

Треба відзначити, що ця подія відбулася завдяки спільній роботі Центру франкомовних програм, Департаменту міжнародного співробітництва, віцепрезиденту Університету, Холоду С.Б, помічниці Курносовій В.Л. та Центру програмно-інформаційних технологій.