Вітаємо наших аспірантів з успішним захистом дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Сьогодні відбулись захисти дисертацій:

Верченко Лідії Сергіївни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Науковий керівник – Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Опоненти:

– Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Міністерство освіти і науки України;

– Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка, Міністерство освіти і науки України.

та

Кожушкіної Тетяни Львівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Науковий керівник – Кожушко Світлана Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Опоненти:

– Братко Марія Василівна, доктор педагогічних наук, доцент, директор фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, Міністерство освіти і науки України;

– Калаур Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.