Вітаємо з початком Французької весни

Шановні колеги та шановні студенти,

Центр франкомовних програм вітає всіх з початком календарної весни та Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Наша весна вже символічно почалася зі співпраці із середніми школами нашого регіону, де вивчається французька мова. Так, вже відбулася перша зустріч в межах Французького розмовного клубу «Le café avec Pauline» школярів гімназій №11 та №16 міста Кам’янське з ведучою цього клубу, пані Полін Демма. По плану також перші зустрічі в межах Французького розмовного клубу «Le café avec Pauline» зі старшокласниками СШ №126 м. Дніпра з поглибленим вивченням французької мови, де до речі у лютому відбулася зустріч цілої делегації Університету імені Альфреда Нобеля зі школярами з приводу перспектив їх участі у франкомовного напрямку, який стрімко розвивається в Університеті!

А вже завтра запрошуємо всіх студентів, колег і наших гостей на першу зустріч з Полін у межах університетського франкомовного розмовного клубу, яка відбудеться о 15.30 на платформі Zoom, до якої можна долучитися, заповнивши наступну форму.

Всі заходи є результатом співпраці в межах угод між Університетом імені Альфреда Нобеля, Федерацією «Франція-Україна» та Асоціацією «Французька мова: Франція-Україні». Ми вдячні всім нашим партнерам і колегам за співпрацю та запрошуємо всіх відчути подих французької весни разом з нами!

Додаткові запитання ви завжди можете задати за наступними координатами:

Університет імені Альфреда Нобеля

вул. Січеславська Набережна, буд. 18, ауд. А 107