Візит Баймуратова Михайла Олександровича

До Університету імені Альфреда Нобеля 29 листопада 2021 р. завітав почесний гість - Баймуратов Михайло Олександрович, доктор юридичних наук, професор, академік Української академії наук, Заслужений діяч науки і техніки України, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, член Науково-консультативної ради Конституційного Суду України.

Михайло Олександрович познайомився з університетом, зустрівся з ректором Університету Холодом Сергієм Борисовичем, взяв участь в записі передачі на Нобель ТВ, де відповів на запитання щодо актуальних проблем децентралізації та муніципальної реформи в Україні, відвідав бібліотеку, а також спільно с професорсько-викладацьким складом кафедри права, політології та міжнародних відносин визначив можливі подальші напрямки співпраці та співробітництва.