Випускниця аспірантури ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» для майбутніх докторів філософії спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)»

16 грудня 2019 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інтенсивного навчання іноземним мовам Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Анастасія Токарєва провела семінар «Мій серйозний досвід із серйозними відеоіграми: Чому? Що? Як?» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти – доктора філософії – з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Розкрито результати дослідження, виконаного в рамках міжнародної програми Erasmus Mundus, EMINENCE II, Post-Doctoral Studies