На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в Університеті імені Альфреда Нобеля 26 березня 2020 р. відбулася XI Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств».

У конференції взяли участь 160 представників з шести країн (Австрія, Вірменія, Німеччина, Польща, Грузія, Україна). З них – три доктори наук, 18 кандидатів наук, 15 аспірантів.

Учасники конференції з 30 закладів вищої освіти та організацій представили дослідження щодо актуальних проблем теорії, практики й перспектив розвитку сучасної торгівлі, організації, функціонування й підвищення ефективності підприємництва; забезпечення конкурентоспроможності продукції та підприємства, розвитку біржової торгівлі як складової ринкової економіки; ринку споживчих товарів в контексті захисту прав споживачів, удосконалення технологій та їх впливу на формування екологічної безпечності та якості товарів, послуг; інноваційного розвитку підприємств.

Збірник тез доповідей завантажити.