XII Міжнародна науково-практична конференція студентів і науковців «Психологія у сучасному вимірі»

23 березня 2021 року на кафедрі інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи спільно з кафедрою прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля була проведена XII Міжнародна науково-практична конференція студентів і науковців «Психологія у сучасному вимірі».

До участі в нашій конференції доєднались наші колеги з Великобританії, Америки, Канади, Ізраїлю, Киргизстану. Більше як 100 тез щодо досліджень у різноманітних сферах особистісної, соціальної, кризової психології було надано до публікації.

Слово тримали: старший викладач кафедри, кризисний психолог, Єрмолаєва Тетяна Василівна, доктор психологічних наук, професор Батраченко Іван Георгійович, кандидат економічних наук, доцент Дубінський Сергій Володимирович, Ph.D з соціальних комунікацій Гаркуша Інеса Вікторівна.

Під час конференції були розглянуті доповіді з сучасною проблематикою. Виокремлюємо саме найцікавіші доповіді: Нестеренко Віта «Усвідомленість як інструмент зниження самознищуючої поведінки», доповідь англійською, Перепелиця Олександра «Вплив акцентуацій характеру підлітків на стратегії поведінки в конфліктній ситуації», Шинкаренко Наталія «Фізіогноміка: європейський та китайський підхід».

Дякуємо всім за участь у конференції!