Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Якість підготовки здобувачів за програмою «Міжнародні економічні відносини» визнана британським експертом

В рамках вивчення дисципліни «Міжнародні економічні відносини», своїм досвідом спілкування зі здобувачами Університету імені Альфреда Нобеля поділилася експертка з Університету Уельсу Святої Трійці та Святого Давида – Клер Бланшар.

Вона наголосила на тому, що рівень сформованості компетентностей здобувачів саме в Університеті імені Альфреда є надзвичайно високим. І це справді вражає, якщо порівнювати з іншими закладами вищої освіти, з якими співпрацює Університет Уельсу Святої Трійці та Святого Давида.

«Я просто бажаю, щоб я могла повторити те, що у вас є, в інших моїх 56 центрах!», – зазначила експертка.

Запрошуємо всіх скористатися унікальною можливістю отримати британський диплом за програмою BA (Hons) in International Management, валідованою Університетом Уельсу Трініті Сент Девід, UK.