Забезпечуємо якість освіти разом

14 листопада 2019 року відбувся науково-практичний семінар для викладачів технікумів та коледжів на тему «Актуальні питання акредитації освітніх програм».

Митрофанова Ганна Яківна, голова Комітету з якості академічних стандартів, розповіла про процедуру акредитації освітніх програм, процес акредитації, критерії оцінювання освітніх програм, а також поділилась досвідом Університету імені Альфреда Нобеля щодо створення та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та проходження акредитації в міжнародних акредитаційних агентствах.

Продовженням семінару стала гра «Оцінка якості освітньої програми за критеріями».

Гавяда Вікторія Вікторівна, керівник секретаріату Комітету з якості академічних стандартів, провела міні-тренінг «Навчальні цілі та результати», в ході якого ознайомила учасників з тим, як формулювати цілі та результати навчання за таксономією Блума. Отримані знання були одразу закріплені в роботі в групах, учасники семінару формулювали цілі та результати для дисциплін, які викладають, враховуючи вимоги таксономії Блума.

Дякуємо учасникам семінару за плідну роботу! Сподіваємось на подальше співробітництво!

Розповісти