Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти

16 грудня 2021 року відбулось чергове засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти на тему «Роль здобувачів у забезпеченні якості вищої освіти».

Спікером була Голова Студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля Кравцова Ілона, яка розповіла членам Об’єднання про широкі можливості здобувачів вплинути на процеси, які відбуваються в Університеті.

Спікерка конкретизувала до кого і як можна звернутися щодо освітнього процесу, яким чином у правовому полі вирішуються спірні питання, що треба робити, щоб розвивати свої організаційні, професійні чи творчі навички.

Особливий акцент було зроблено на підтримці студентських ініціатив з боку керівництва Університету і, особисто, ректора С.Б. Холода, адже завдяки функціонуванню різноманітних студентських клубів і гуртків можна не тільки «знайти себе», а й зустріти однодумців, поділитися своїми ідеями та реалізувати багато наукових, професійних, спортивних, мистецьких та інших проєктів. Учасники засідання – представники всіх освітніх програм Університету – висловили власні думки та надали дуже слушні пропозиції.

Департамент дидактики вдячний всім здобувачам за активну участь. Чекаємо вас на наступному засіданні!