Рада молодих вчених: підсумки роботи за 2018-2019 роки

На позачерговому засіданні Вченої Ради Університету імені Альфреда Нобеля підбили підсумки роботи Ради молодих вчених та обговорили шляхи залучення молоді до наукової діяльності.

При безпосередній участі молодих науковців Університету імені Альфреда Нобеля проводяться наради, семінари спеціалістів різних галузей економіки Дніпропетровської області. Вони виступають з лекціями перед працівниками та керівниками підприємств області. Результати досліджень використовуються у практичній діяльності. Протягом останніх років Університет імені Альфреда Нобеля незмінно виступає базою для проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад. Продовжується науково-методична співпраця зі школами регіону по широкому спектру питань економіки, філології та педагогіки.

Найбільшими досягненнями членів Ради молодих вчених у 2018/2019 н.р. є:

1. Участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України. Назва проекту: «Створення регіонального хабу гейміфікації навчального процесу «Нобель-Quiz» (Британська Рада в Україні за підтримки Фундації Лідерства, Великобританія)
  2. Участь у роботі щорічного літнього інтенсивного семінару з гештальт терапії (МІГІС (Міжрегіональний інститут гештальт терапії та мистецтва).
  3. Взято участь у міжнародному семінарі «CLIL Methodology and American English Teaching».
  4. Взято участь у навчальному елективному курсі «Трансформації і освітні процеси в країнах Вишеградської групи» в рамках проекту Міжнародного Вишеградського фонду.
  5. Пройдено стажування у Вищій школі управління охороною праці (WSZOP), Катовіце, Польща.
  6. Взято участь у Staff Training (STA) within ERASMUS+ programme у Вищій школі управління охороною праці в місті Катовіце, Польща.
  7. Пройдено міжнародне стажування «European international law» в Вищій Школі «HUMANITAS», Польща.

З метою підготовки кадрового складу молодих науковців Університету імені Альфреда Нобеля у 2018/2019 н.р. були проведені спеціалізовані фахові семінари та конференції для аспірантів та молодих вчених, круглі столи з представниками роботодавців.

За минулий навчальний рік молодими вченими УАН:

- опубліковано 42 статті у фахових наукових виданнях України та за кордоном, з них 3 – у наукових виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science;

- видано 7 навчальних посібників;

- опубліковано 37 тез доповідей на міжнародних наукових конференціях.

Члени ради молодих вчених Університету беруть активну участь у обласних конкурсах.

Перемогу в обласному конкурсі «Кращий молодий вчений – 2018», який проводився за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради молодих вчених Дніпропетровської області, здобула кандидат економічних наук, старший викладач Університету імені Альфреда Нобеля Мостова Анастасія.

Крім того, в Університеті діє програма підтримки молодих вчених та студентів, які серйозно займаються наукою.

Запрошуємо студентів, аспірантів та викладачів до співпраці та публікацій!