25 років Університету

gerb25

Запрошуємо на міжнародні наукові конференції, присвячені 25-річчю Університету імені Альфреда Нобеля

І Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансів, обліку та банківської діяльності»

Конференція відбудеться 19 березня 2018 року в Університеті імені Альфреда Нобеля. Кінцевий термін подання документів для участі - 10 березня 2018 року на електронну адресу оргкомітету: fbs.conf@ukr.net

ІХ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств»

Конференція відбудеться 22 березня 2018 р. Заявка на участь у конференції проводиться через сайт Університету імені Альфреда Нобеля http://соnf.duan.edu.ua з 01 грудня 2017 р. до 28 лютого 2018 р. або на електронну пошту v.dh.ptb@duan.edu.ua чи pavlova@duan.edu.ua до 10 березня 2018 р.

I Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

Конференція відбудеться 29 березня 2018 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля
(м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18). Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються оргкомітетом до 15 березня 2018 року.

ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингове управління конкурентоспроможністю»

Конференція відбудеться 29 березня 2018 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18). Заявки на участь у конференції та матеріали виступу приймаються оргкомітетом до 19 березня 2018 року.

IV Міжнародна науково-практична конференція «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації

Конференція відбудеться 5 квітня 2018 року за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. Січеславська набережна 18, Університет ім. Альфреда Нобеля, Зала Нобелівських лауреатів. Термін подання матеріалів - до 1 березня 2018.

ХХІV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки»

Конференція відбудеться 11 квітня 2018 року за адресою: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет ім. Альфреда Нобеля, кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії, ауд. 3415. Термін подання матеріалів - до 14 березня 2018.

25 років Університету