Грант на вищу освіту для абітурієнтів ­- 2017!

planduan

ГРАНТ НА ВИЩУ ОСВІТУ
ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ­- 2017
ДНІПРА І ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Безкоштовна вища освіта
в Університеті імені Альфреда Нобеля

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
"МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
"ПЛАНЕТА АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ"
пропонує гранти для випускників загальноосвітніх учбових закладів
на безкоштовне навчання за спеціальностями:

МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ

ПСИХОЛОГІЯ

ПРАВОЗНАВСТВО

ТУРИЗМ

ФІЛОЛОГІЯ (ПЕРЕКЛАД)

Де і як проходитиме навчання?

Навчання проходитиме в університеті імені Альфреда Нобеля, лідерові вищої освіти в Україні, акредитованому п'ятьма міжнародними асоціаціями Європи, Китаю, Ізраїлю і має сертифікати, - ECBE (Європейська Рада Бізнес Освіти), IQNet: The International Gertification Network (Міжнародна сертифікаційна мережа за якістю, що об'єднує 37 органів сертифікації з 34 країн, з штаб-квартирою в м. Берн, Швейцарія), DQS: Quality management (Сертифікація якості менеджменту, Германія), China Quality Mark Certification Group (Сертифікаційна група "Знак Якості", Китай), The Standards Institution of Israel (провідний Центр сертифікації, Інститут стандартизації, Ізраїль).
Окрім державних освітніх програм ми запропонуємо Вам вивчення історії українських національних традицій, європейських можливостей для бізнесу, вивчення світової нобелівської спадщини, зустрічі з Нобелівськими лауреатами, що приїжджають в Університет, видатними вченими різних країн, участь в Міжнародних Нобелівських Інтернет-олімпіадах, одночасне навчання і отримання подвійних дипломів зарубіжного університету, стажування та практику в Україні і за кордоном. Все це підвищить Вашу конкурентоспроможність на міжнародному ринку.

Особливості і переваги гранту:

У програмі навчання по цьому гранту значно збільшена кількість практичних занять, а також самостійної підготовки за участю викладача, що дає можливість при отриманні диплому мати не лише теоретичні знання, але і цілком сформовані практичні навички.

Хто може претендувати на отримання гранту?

Грант надається для випускників загальноосвітніх шкіл, які за підсумками ЗНО отримали не менше 190 балів по кожному з трьох предметів. Грант надається строком на 1 навчальний рік і продовжується на кожен наступний семестр за умови, що студент демонструє відмінну успішність.

Бажаючим отримати грант не обов'язково приймати рішення прямо зараз, але має сенс зареєструватися не гаючи часу, щоб познайомитися з умовами і дізнатися деталі.

Сповістить свої контактні дані зараз, і ми зателефонуємо Вам найближчим часом, щоб поінформувати детальніше.

Просимо повідомити на електронну адресуabit@duаn.edu.ua  :

Прізвище, Ім'я, По батькові.
Електронну пошту.
Контактний телефон.
або зареєструватися онлайн за посиланням:

* Обов'язково в темі листа вказати: Грант БО "Міжнародний благодійний фонд "Планета Альфреда Нобеля".

planduan1

Наша адреса: м. Дніпро,вул. Січеславська Набережна, 18.
тел. +38 056 370 36 21        +38 056 370 4
www.duan.edu.ua

Грант на вищу освіту для абітурієнтів ­- 2017!