Міжнародне співробітництво

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ

Без зайвих сумнівів можна стверджувати, що за рівнем міжнародного співробітництва Університет імені Альфреда Нобеля є загальновизнаним взірцем! На сьогодні Університет плідно співробітничає у навчальній та науковій сферах з вишами Німеччини, США, Польщі, Великобританії, Росії, Іспанії, Італії, Франції, Швеції, Нідерландів, Республіки Кореї, Оману, Румунії та інших країн світу.

Одним з найбільших досягнень Університету, яке, до речі, не має аналогів в Україні, є підготовка кадрів за спільною бакалаврською програмою «International Management» з Університетом Уельсу (Велика Британія). Ми готуємо фахівців з міжнародного менеджменту, які отримують два дипломи бакалаврату – український та британський.

Мабуть, одним з найяскравіших показників міжнародного визнання Університету є членство у видатних світових асоціаціях та спільнотах, серед яких: Велика Хартія університетів, Міжнародна асоціація університетів (IAU), Європейська асоціація університетів (EAU), Асоціація університетів чорноморського регіону (BSUN), Мережа управління знаннями молодих менеджерів у Центральній і Східній Європі (AGRIMBA), Російська асоціація бізнес-освіти, Міжнародна професорська асоціація, Європейська асоціація розвитку менеджменту (EFMD), Європейська асоціація міжнародної освіти (ЕАІА).

Важливим компонентом становлення Університету в галузі міжнародної бізнес-освіти є розбудова Міжнародної школи бізнесу(IBS)за програмою МВА. Важливою подією стало проходження Міжнародною школою бізнесу експертизи  та отримання акредитації Європейської ради з бізнес-освіти (ЕСВЕ). Жоден вищий навчальний заклад України не може похвалитися цим.

Викладачі Університету беруть активну участь у міжнародних конференціях, здобуваючи світове визнання української науки. За минулі роки з доробками наших науковців можна було ознайомитися у Великій Британії, Китаї, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Росії, Польщі, Чехії та інших країнах світу. Слід зазначити, що викладачі Університету також проходять стажування у таких відомих закладах, як Гарвардський університет (США), Кембриджський університет (Великобританія), Жешувська політехніка (Польща).

Університет  постає безсумнівним українським лідером  у міжнародній сертифікації та стандартизації своєї діяльності. Запроваджена в Університеті система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2008, що підтверджено сертифікатами з Китаю, Ізраїлю, Німеччини, Міжнародної сертифікаційної мережі.

Високий рівень якості освіти відзначений дипломом фіналіста 8-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи, Золотою медаллю в номінації «Співпраця вищого навчального закладу з бізнесом» ХХІ Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра-2012» та дипломом Х Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Education abroad».

Гордість Університету – його випускники! Саме вони, працюючи у різних країнах світу, примножують міжнародне визнання якості освіти, яку дає Університет імені Альфреда Нобеля.

Міжнародне співробітництво