Заходи щодо підвищення якості освіти

Перше засідання студентського об’єднання з якості освіти

14 вересня 2016 року студенти вперше вирішували питання щодо підвищення якості вищої освіти.

В Університеті імені Альфреда Нобеля створено Студентське об’єднання з якості освіти.

Мета діяльності Об’єднання: покращення освітнього процесу в університеті та підвищення його якості. До участі у роботі Об'єднання було запрошено активних, небайдужих студентів, які зацікавлені у покращенні процесу навчання, підвищенні мотивації усіх учасників освітнього процесу.

У першій зустрічі, яка відбулася 14 вересня 2016 року, взяли участь 12 студентів І-ІІІ курсів, які представляють спеціальності: «Економічна кібернетика», «Політологія», «Психологія», «Філологія». Учасники засідання познайомились із системою внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, яка функціонує у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля, визначились з напрямками діяльності Студентського об’єднання.

Під час обговорення учасниками було запропоновано декілька конструктивних пропозицій щодо внесення змін у процес опитування студентів «Викладач очима студентів». Представники Департаменту дидактики: начальник – Шкура І.С., заступник начальника – Гавяда В.В., які виступили модераторами зустрічі, прийняли до уваги пропозиції студентів, на підставі яких будуть внесені відповідні зміни у процедуру отримання зворотного зв’язку зі студентами.

Наступна зустріч відбудеться у жовтні 2016 року. Про конкретну дату та тематику буде повідомлено додатково.

Запрошуємо усіх небайдужих студентів взяти участь у діяльності Студентського об’єднання з якості освіти!

Заходи щодо підвищення якості освіти