Працевлаштування випускників Університету Альфреда Нобеля

99 % випускників
Університету імені Альфреда Нобеля
є працевлаштованими!!!

Міжнародна виставка " Освіта та кар’єра-2016" -  наш Університет отримав Золоту медаль у номінації "Досягнення у працевлаштуванні випускників ВНЗ".
Ц
ією нагородою тепер заслужено пишається не тільки Центр кар`єри Університету, але й багатотисячна армія його випускників.

vist1

Оцінка фахової підготовки випускників Університету імені Альфреда Нобеля від роботодавців - НАЙВИЩА!

list

Щороку Університет імені Альфреда Нобеля здійснює моніторинг з метою виявлення рівня задоволеності випускників. За даними анкетування випускників 2015 року (668 осіб як денної, так і заочної форм навчання) 95,5% випускників  повністю задоволені рівнем освітніх послуг та умовами навчання в Університеті.

Задоволеність рівнем підготовки, %

diagr

Це також підтверджується тим фактом, що цього року члени Асоціації випускників Університету традиційно виявили бажання працевлаштувати на своїх підприємствах студентів та випускників Університету імені Альфреда Нобеля.
А також і тим,  що, за даними опитування,  отримати другу вищу освіту в університеті чи відвідати додаткові курси чи семінари планують близько 38% випускників 2015 р.
Якщо б перед випускниками знову стояв вибір спеціальності та місця навчання, то 88,2% з них обрали би університет для навчання.

Якщо б перед Вами знов стояв вибір спеціальності та місця навчання

diagr2

73 % випускників однозначно порекомендували б навчання в Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля рідним,  друзям та знайомим.

diagr3

Цікавими також були відповіді студентів на відкрите запитання: «Назвіть три речі пов’язані з університетом,  якими Ви пишаєтесь» В топ-10 відповідей випускників увійшли: викладачі, якість освіти, умови навчання (випускники особливо підкреслювали затишок, порядок, сучасне обладнання, парк у дворі університету, чистоту).

diagr4

%

Також випускники пишаються особливою дружньою атмосферою (неодноразово підкреслювалось дружнє ставлення, підтримка викладачів, неупередженість, доброзичливість). До тих речей,  якими пишаються випускники,  також входять отримані знання, престижність, відсутність корупції, друзі та нові цікаві знайомства, репутація університету та випускників серед роботодавців, міжнародне визнання університету тощо.
Університет імені Альфреда Нобеля може пишатися і рівнем працевлаштування студентів. На момент заповнення анкет, тобто ще до отримання дипломів, допомоги в працевлаштуванні потребували 16% випускників. А за даними Дніпропетровського обласного центру зайнятості на 10 грудня 2015 р. на обліку перебувало лише 3 особи, які є випускниками університету 2015 р., що складає 0,19 %, тобто 99% випускників Університету імені Альфреда Нобеля є працевлаштованими.

Начальник департаменту маркетингу Мішустіна Т.С.

Працевлаштування випускників Університету Альфреда Нобеля