Освіта в Університеті імені Альфреда Нобеля - за міжнародними стандартами!

Система управління якістю Університету імені Альфреда Нобеля відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008

У травні 2011 р. Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля успішно пройшов другий етап зовнішнього аудиту системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008, за результатами якого він отримав український сертифікат відповідності системи управління якістю Органу сертифікації «ПРИРОСТ»- члену DQS Group». У серпні цього ж року Університет отримав два міжнародні сертифікати. Перший – основний сертифікат - виданий німецьким сертифікаційним органом “DQS-UL Group” — одним з світових лідерів серед сертифікаційних органів світу. Пройшовши сертифікацію в німецькому органі, Університет також отримав можливість в додаток до основного сертифікату одержати сертифікат єдиного міжнародного зразка IQNet (IQNet — це Міжнародна Мережа Сертифікації — недержавна, некомерційна організація, створена у відповідності до законодавства Швейцарії зі штаб-квартирою в м.Берн, яка об’єднує 37 провідних органів з сертифікації у 34 країнах світу). Міжнародний сертифікат IQNet дозволяє Університету, у разі необхідності, без додаткових аудитів оформити сертифікат будь-якого з членів цієї організації, що, в певному сенсі, є ще одним підтвердженням міжнародного визнання нашого ВНЗ.

У червні 2014 року в Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля відбувся зовнішній ресертифікаційний аудит, результатом якого стало повторне визнання відповідності функціонуючої в Університеті системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та пролонгування терміну дії сертифікатів ще на 3 роки – з 5.07.2014р. по 4.07.2017р.

iso5-1

Сертифікат відповідності системи управління якістю Університету вимогам
стандарту ISO 9001:2008 органу сертифікації “ПРИРОСТ- члену DQS Group”

iso6-1

Сертифікат відповідності системи управління якістю Університету вимогам
стандарту ISO 9001:2008 органу сертифікації “DQS-ULGroup”

iso7-1

стандарту ISO 9001:2008 міжнародного зразка IQNet

Освіта в Університеті імені Альфреда Нобеля - за міжнародними стандартами!