Науковий студентський клуб «FINANCIAL&ACCOUNTING LIFE»

table

У 2011 році кафедрою фінансів та банківської справи створено науковий студентський клуб «FINANCIAL&ACCOUNTING LIFE».

Засідання клубу проходять у класичному форматі дискусій Оксфордського клубу (дебатів) у поєднанні з форматом круглого столу.

Проводиться дискусія за актуальною темою між студентами, які представляють фінансові організації, державні структури, міжнародні організації та експертів у присутності журналістів.

Експертів може бути четверо і більше. Половина з них наводять свої аргументи «за», половина - «проти». За обговоренням стежить аудиторія, яка за підсумками диспуту визначає сторону, що надала більшу кількість аргументів. Тривалість – 80 хвилин.

Науковій роботі студентів, в рамках якої проводяться дискусії наукового студентського клубу «FINANCIAL&ACCOUNTING LIFE», присвячено доповідь зав. кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування справи д.е.н., професора, академіка АЕНУ Кузнецової Світлани Анатоліївни.

.Тематика дискусій:

Науковий студентський клуб «FINANCIAL&ACCOUNTING LIFE»