Бізнес-екскурсія студентів спеціальності «Менеджмент» до головного офісу Ukrsibbank BNP Paribas Group в Дніпрі

В результаті участі команди Університету в чемпіонаті Casers студенти спеціальності "Менеджмент" Університету імені Альфреда Нобеля отримали чудову нагоду відвідати головний офіс Ukrsibbank BNP Paribas Group в рідному місті, яку успішно реалізували 19 квітня.

usb3

В ході бізнес-екскурсії студенти познайомилися ближче з діяльністю найбільшого міжнародного банку, особливістю ведення бізнесу в фінансовому секторі.

Основними складовими «формули успіху» УкрСібБанка є:

• соціальна відповідальність підприємства;
  • турбота та підтримка своїх співробітників, адже саме вони - найцінніший ресурс компанії!;
  • постійний розвиток співробітників, розкриття їх талантів, система наставництва;
  • періодична оцінка і атестація співробітників;
  • позитивна корпоративна культура;
  • абсолютно прозора процедура просування;
  • імплементація «правильних» цінностей;
  • підтримка спорту (міні-футбол, теніс);
  • благодійність;
  • комплаенс-культура.

В ході спілкування з начальником Дніпровського регіонального департаменту РБ АТ «УКРСИББАНК» Сергієм Георгійовичем Кравченком та HR-менеджером Дніпровського регіону Тетяною Дятченко студенти отримали цінні рекомендації та поради по стратегіям поведінки на ринку праці, вибору гідного роботодавця і саморозвитку.

Найкращі питання від Катерини Устич, Владислава Гриненка і Данила Ткаленка були відзначені корпоративними сувенірами.

Висловлюємо подяку Сергію Георгійовичу Кравченку, Олесі Іллєнко, Тетяні Дятченко за змістовну зустріч і висловлюємо надію на подальшу співпрацю.