Кафедра політології та міжнародних відносин вітає Генріха Матухно з нагородою дипломом лауреата обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини»

Студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Університету імені Альфреда Нобеля Генріх Матухно нагороджений Дніпропетровською обласною державною адміністрацією дипломом лауреата обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини» у 2018 році в номінації «Розумник року» та цінним подарунком.

nagoroda

Протягом усіх років навчання Генріх Матухно проявив себе як сумлінний та наполегливий студент, навчається тільки на «відмінно», є старостою групи. За словами завідувача кафедри політології та міжнародних відносин, доктора політичних наук, професора Галини Петрівни Щедрової, «Генріх є зразком для всіх студентів спеціальності «Політологія», він має великі перспективи у науково-дослідній роботі та професійному самовдосконаленні».

Вітаємо Генріха та бажаємо подальших успіхів!

nagoroda