Майстер-клас директора з продажів і маркетингу ТОВ «Система аптек «Лінда фарм» Ірини Растихіної

На грудневому засіданні клубу Маркетолог було проведено майстер-клас директора з продажів і маркетингу ТОВ «Система аптек «Лінда фарм» Ірини Растихіної на тему «Особливості використання маркетингу на фармацевтичному підприємстві».

Учасниками засідання клубу Маркетолог були учні Дніпровського транспортно-економічного коледжу під керівництвом Баюл Тамари Петрівни та студенти 1 курсу спеціальності «Маркетинг», спеціалізація «Маркетинг. Реклама і бізнес комунікації» Університету імені Альфреда Нобеля під керівництвом доцента кафедри Яременко Світлани Степанівни.

rast1

В процесі майстер-класу було розглянуто особливості використання маркетингу фармпідприємством, приведено конкретні приклади впливу маркетингових інструментів на дохід та конкурентоспроможність підприємства.

Студенти та гості університету прийняли активну участь в обговоренні питань щодо актуалізації використання конкретних маркетингових інструментів в роботі з цільовими сегментами роздрібного фармацевтичного підприємства і отримали практичний досвід їх застосування.

rast2

rast3