Майстер-клас «Mind-mapping як інструмент інтерактивного навчання»

В Університеті імені Альфреда Нобеля освітній процес організовано таким чином, щоб навчання відповідало вимогам суспільства, тому  одним з пріоритетних орієнтирів є інноваційна спрямованість забезпечення якості освіти.

В рамках короткострокового підвищення кваліфікації науково-педагогічні працівники Університету імені Альфреда Нобеля проводять майстер-класи, щоб наочно продемонструвати колегам – викладачам  різних дисциплін та спеціальностей – застосування передових методів навчання допомагає сформувати сучасну людину з інноваційним типом мислення.

7

Одним з таких педагогічних прийомів є технологія використання «ментальних карт» (Mind-maps) –  ефективний метод структурування, аналізу інформації та ідей. Вони прискорюють процес опанування матеріалу, сприяють результативному запам’ятовуванню.

Так, 19 лютого 2019 року керівник Міжнародної школи бізнесу IBS  Університету імені Альфреда Нобеля, доцент кафедри міжнародного маркетингу, к.е.н., доцент Красовська Олена Юріївна на занятті зі здобувачами 3-го курсу спеціальності «Маркетинг»  провела майстер-клас на тему «Mind-mapping як інструмент інтерактивного навчання».

На ньому були присутні науково-педагогічні працівники багатьох кафедр: Права; Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; Міжнародних фінансів, обліку та оподаткування; Міжнародного маркетингу; Міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки; Політології та міжнародних відносин; Міжнародних економічних відносин та економічної теорії; Англійської філології та перекладу.

5

Красовська О.Ю. презентувала можливості використання технології «Mind-mapping», показала переваги цього інтерактивного методу навчання, поділилась з колегами власними напрацюваннями.

Департамент дидактики висловлює велику подяку Красовській Олені Юріївні та усім присутнім на майстер-класі.

Майстер-клас «Mind-mapping як інструмент інтерактивного навчання»