Майстер-клас на тему «Практика на апаратних та програмних засобах ПК»

01 березня 2019 року у новому технопарку Університету імені Альфреда Нобеля відбувся практичний майстер-клас на тему «Практика на апаратних та програмних засобах ПК».

Майстер-клас проводили професор кафедри інноваційних технологій Косарєв Вячеслав Михайлович і заступник начальника Центру програмно-інформаційних технологій Ковтун Леонід Миколайович.

3mk

4mk

На майстер-класі з дисципліні «Архітектура комп'ютерів» здобувачі спеціальності «Комп’ютерні науки» набували практичні навички щодо розбирання-збирання системного блоку персонального комп’ютера, а науково-педагогічні працівники та співробітники університету мали змогу ознайомились з внутрішнім світом сучасних комп’ютерів.

Департамент дидактики висловлює подяку Косарєву Вячеславу Михайловичу, Ковтуну Леоніду Миколайовичу та усім присутнім на майстер-класі.

Майстер-клас на тему «Практика на апаратних та програмних засобах ПК»