Майстер-клас: «Розвиток навичок креативного мислення; креативне письмо; метод "wall crawl"; робота в малих групах»

26 квітня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся майстер-клас за темою «Розвиток навичок креативного мислення; креативне письмо; метод "wall crawl"; робота в малих групах».

mia2

Майстер-клас проводила М’ясоїд Галина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки з використанням новітніх цифрових технологій.

На майстер-класі з дисципліні «Іноземна мова» за темою:   «Навчаємося заради майбутнього – Learning for the future» здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанної справи» розвивали глобальні компетентності, які складають процес одночасного набуття предметних знань, формування ставлень до проблеми та розвиток практичних навичок. Цими життєвими кометентностями (Life competences) є співпраця (collaboration), комунікація (communication), критичне мислення (critical thinking), креативне мислення і вирішення проблем (creative thinking, problem-solving), емоційний розвиток (emotional development), навчання навчатися (learning to learn), соціальна відповідальність (social responsibility), а також компетентність з використання цифрових технологій (digital literacy) та автономність навчання (autonomy).

mia1

Було продемонстровано різні методи та прийоми навчання, форми організації роботи, наприклад, перегрупування, парна робота та робота в командах, «wall crawl», KWL, аудіювання, різні форми роботи з відео, мультимедійною презентацією, навчальними платформами Google classroom та padlet.com та мережею Інтернет.

Департамент дидактики Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру подяку М’ясоїд Галині Іванівні за цікаву і корисну інформацію та усім науково-педагогічним працівникам кафедр, присутнім на майстер-класі.