Майстер-клас з дисципліни «Підприємництво» на тему «Рекламна діяльність у бізнесі»

26 березня 2019 р. на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля пройшов майстер-клас доцента, к.е.н. Рижкової Галини Анатоліївни.

1r

2r

3r

4r

Розділ «Рекламна діяльність у бізнесі» дисципліни «Підприємництво» передбачає формування у здобувачів вищої освіти системи знань щодо застосування різних підходів до просування товарів і послуг на споживчому ринку засобами реклами та вміння визначати особливості організації бізнесу на конкретних підприємствах.

В процесі проведення проблемної лекції слухачі ознайомилися з мотиваційними підходами в просуванні товарів і послуг; визначили структуру комунікаційних моделей; виділили основні мотиви в рекламі; виокремили особливості просування товарів і послуг за конкретними прикладами; оцінили ефективність пропозиції конкретної послуги у форматі освітянського центру.

Викладач показав глибоке знання теми, оскільки має великий практичний досвід у сфері реклами, й високі організаційні вміння. Галина Анатоліївна забезпечила активність та увагу студентів; постановку цікавих питань перед ними та їх обговорення; зворотній зв’язок із слухачами. Майстер-клас вирізнявся зв'язком з практикою діяльності підприємств.

Заняття було насиченим, пізнавальним, корисним. Кожен слухач отримав практичну інформацію щодо організації підприємницької діяльності.

Тож, такі майстер-класи є дуже важливими для отримання нових знань і умінь щодо професійної діяльності в майбутньому.

Нехай професійні заняття стануть для фахівців майданчиком для кар’єрного зростання.