Майстер-клас з розвитку креативності

Студенти 1 курсу магістерського рівня освіти спеціальності «Маркетинг» Селезньова Орина, Бубело Роман, Самарська Ірина та Могилевська Маргарита прийняли участь у ХІV Українському студентському фестивалі реклами (м. Харків) та креатив-батлі «Рекламний полігон» (м. Київ).

Магістри поділилися своїм досвідом щодо підготовки та участі в наукових та творчих конкурсах з фаху зі студентами молодших курсів.

master-class

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, студенти-магістри представили свої роботи і надали професійні рекомендації та настанови молодшому поколінню щодо розвитку креативних здібностей у студентів. Після відповідей на запитання щодо особливостей підготовки та участі у конкурсах, магістри побажали успіхів та творчого натхнення майбутнім маркетологам.

Майстер-клас з розвитку креативності