Маркетологи завжди попереду! Отримано Диплом за ІІ місце на 14-му Українському студентському фестивалі реклами

Магістрант кафедри міжнародного маркетингу Орина Селезньова стала переможцем 14-го Українського студентського фестивалю реклами, який традиційно проходив у листопаді цього року в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Орина нагороджена Дипломом за ІІ місце в номінації Друкована реклама за конкурсну роботу, виконану під керівництвом доцента Тетяни Сергіївни Мішустіної.

Також на фестивалі було представлено роботи студентів-маркетологів нашого Університету Ірини Самарської (1 курс магістратури) та Катерини Ягупової (3 курс бакалаврату).

Загалом у фестивалі взяли участь студенти з Вінниці, Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Харкова, Чернівців та інших міст України. Відзначимо, що на творчий конкурс фестивалю було надіслано 452 роботи. Журі Фестивалю на чолі з відомим міжнародним експертом Анже Йеребом провели їх оцінювання.

arina1

Нагородження переможців відбулося 23 листопада в Конгрес-центрі КНТЕУ під час урочистого закриття фестивалю. А після повернення з фестивалю Орину на засіданні ректорату привітав з перемогою Борис Іванович Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля.

arina2

arina3

arina4 arina5

arina6 arina7

На виставці кращих робіт в Конгрес-центрі були представлені 4 з 6 робіт, представлених Ориною на конкурс фестивалю.

Колектив викладачів і студентів кафедри міжнародного маркетингу вітає учасників, переможців фестивалю і керівників конкурсних робіт, щиро дякує організаторам фестивалю та бажає творчого натхнення!