Науковий клуб «Менеджер»: як управляти X, Y, Z?

26 лютого 2019 року відбулося чергове засідання наукового клубу «Менеджер». Тема зустрічі – «Теорія поколінь: успішний бізнес через єдність X, Y, Z?»

xyz

Засідання клубу підготували студенти третього курсу спеціальності «Менеджмент». Координатором засідання була Пунько Елизавета, модератором – Бабаскін Олексій. В заході брали участь студенти першого та другого курсів спеціальності «Менеджмент», а також наші гості – студенти третього курсу ДНЗ «Дніпровський транспортно-економічний коледж» спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг».

Зустріч розпочалася з он-лайн тестування. Всі присутні могли визначити, до якого покоління вони відносяться.

mycol1

mycol2

mycol3

Виступи були пов’язані з дослідженням теорії поколінь та її застосуванням в менеджменті персоналу.

Естерман Злата дала характеристику поколінь X, Y, Z; Романюк Тетяна та Терещенко Валерія розглянули особливості та відмінності поколінь X, Y, Z; Чурпита Микита та Шевченко Ігор проаналізували особливості мотивації представників різних поколінь; Морозова Анжеліка та Красько Єлизавета дослідила міф чи реальність непрацездатність покоління Z;  Пунько Елизавета розповіла про проблеми й можливості управління представниками різних поколінь.

Слід відмітити модератора зустрічі Бабаскіна Олексія, якій дуже вдало організував інтересну дискусію.

Висловлюємо подяку директору ДНЗ «Транспортно-економічний коледж» Таберко Льву Миколайовичу та викладачам Баюл Тамарі Петрівні та Чернишовій Олені Володимирівні за співпрацю.

Чекаємо на наступне засідання наукового клубу «Менеджер»!

Науковий клуб «Менеджер»: як управляти X, Y, Z?