Пишаємося переможцями, наші студенти – найкращі!

23 квітня 2019 р. у м. Харкові (Харківський державний університет харчування та торгівлі) відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі».

У ІІ етапі прийняли участь 87 учасників з 80 науковими роботами з 34 закладів вищої освіти 17 міст України (м. Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Кременчук, Львів, Луцьк, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці).

22 авторів студентських робіт було рекомендовано для участі в підсумковій конференції, серед них 2 студенти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля, які достойно захистили результати власних досліджень.

1n

2n

Лук’яненко Владислав презентував роботу за темою «Формування конкурентоспроможних кадрів на торговельних підприємствах», яка викликала зацікавленість, як у членів конкурсної комісії, так і у інших учасників конкурсу.

Владислав отримав 243,8 балів за результатами експертизи та захисту дослідження на конференції і посів за загальним рейтингом 1 місце.

Студент Університету імені Альфреда Нобеля заслужено отримав Диплом І ступеня (науковий керівник Павлова В.А., д.е.н., професор).

3n

4n 5n

Островська Ольга з науковою роботою «Впровадження інноваційних консультаційних послуг на ринку комерційної нерухомості» отримала Диплом ІІІ ступеня (науковий керівник Рижкова Г.А., к.е.н., доцент).

Ми пишаємося нашими студентами, які достойно представляють себе і Університет на національному рівні!

Пишаємося переможцями, наші студенти – найкращі!