Практична складова як основа викладання міжнародних стандартів фінансової звітності в Університеті Альфреда Нобеля

В рамках загальної стратегії поєднання навчання та практики вивчення дисципліни «Міжнародні стандарти фінансової звітності» к.е.н., доцент кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Університету імені Альфреда Нобеля Вареник Вікторія Миколаївна прийняла участь у вебінарі «МСФЗ: 5 складових звітності».

В рамках вебінару були розглянуті найголовніші стандарти, які формують базис міжнародних стандартів фінансової звітності.

Результатом стало запровадження ситуаційних завдань з питань концептуальних основ фінансової звітності, запасів, нематеріальних активів, основних засобів, виручки під час викладання навчальної дисципліни «Міжнародні стандарти фінансової звітності».

Відповідний сертифікат № АТ 100067 видано Міжнародним центром підвищення кваліфікації спеціалістів в галузі бухгалтерії та фінансів ALTERRA.

alt