Семінар-тренінг «Сучасні WEB-технології в організації освітнього процесу»

web111 квітня 2019 року, в рамках короткострокового підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля, відбувся семінар-тренінг за темою «Сучасні WEB-технології в організації освітнього процесу».

Коробейникова Тетяна Ігорівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології та перекладу ознайомила викладачів кафедр з сучасними освітніми трендами в галузі інформаційно-комунікаційних технологій та перевагами їхвикористання в освітньому процесі; технологіями е-навчання; ресурсами для створення е-контенту; можливостями використання G-Suite в освітньому середовищі Університету; різноманітними WEB-додатками, які доступні для використання в діяльності викладача.

web

Учасники семінару-тренінгу мали змогу розширити й вдосконалити свої знання  про сучасні WEB-технології та виконати певні завдання за допомогою інтернет-сервісів.

Департамент дидактики Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру подяку Коробейниковій Тетяні Ігорівні за цікаву і корисну інформацію та усім науково-педагогічним працівникам кафедр, які взяли участь у на семінарі-тренінгу.

Семінар-тренінг «Сучасні WEB-технології в організації освітнього процесу»